VISI PRODUKTI

Creatives Paper

DIZAINA PAPĪRI & KORPORATĪVĀ KOMUNIKĀCIJA

Mūsu dizaina papīru un aplokšņu plašais sortiments piedāvā simtiem izvēles iespēju - no dažādām baltā nokrāsām līdz piesātinātiem un mirdzošiem toņiem, no papīriem ar izcili gludu virsmu līdz samtainiem, rievotiem, punktotiem tekstūru vilinājumiem. Videi draudzīgs vēstījums, dabiskuma elegance un vienkāršība ir mūsu dizaina papīru no otrreizējās pārstrādes šķiedrām raksturā. Izvēlēties ir viegli - noteikti atradīsiet to, kas atbildīs visām jūsu idejām un dizaina risinājumiem, lai taptu drukas darbi, kuri uzrunā, pārliecina, aizrauj un iedvesmo.

Korporatīvās komunikācijas materiāli (1 Produkti)

Business Stationery

Papīrs, kuru izmantojat korporatīvajā saziņā, stāsta par jums tik pat daudz, kā vārdi un attēli, kuri ir vēstījumu saturā. Tieši tāpēc mūsu sortimentā īpaša vieta ir dizaina papīriem un aploksnēm korporatīvās komunikācijas daudzveidīgajiem materiāliem. Izcila kvalitāte un zīmola spēks ir papildus pievienotā vērtība, kura atbilst augstākā līmeņa komunikācijas prasībām.

Ar metāla spīdumu (103 Produkti)

Papier couché métallique - Couché Métallique

Mūsu papīru un kartonu, ar metālisku spīdumu, piedāvājums ir iespēja padarīt jūsu mārketinga komunikāciju pamanāmāku, vieglāk atpazīstamu un iespaidīgāku. Ļaujiet nelieliem spožiem akcentiem uzrunāt jūsu klientus eleganti un pārliecinoši.

Caurspīdīgi (11 Produkti)

Papier de création - Papier transparent

Smalki, viegli caurspīdīgie dizaina papīri, kuru izmantošana palīdz radīt interesi. Papīra nokrāsu dažādība ir radošs izaicinājums, kas ļauj drukai spēlēties ar gaismu. Krāsās lieliski sader ar Curious Metallics papīriem - tādējādi panākot vēl iedarbīgāku efektu.

Ar gludu faktūru (164 Produkti)

Papier Vélin - Papier Vélin

Iepazīstieties ar mūsu gludās tekstūras dizaina papīru sortimentu - tajā jūsu izvēlei mūsdienīgi un eleganti, balti vai krāsaini papīri, kuri ļaus pamanīt jūsu vēstījumus.

Ar īpaši gludu faktūru (12 Produkti)

Papier Vélin - Papier Satiné

Piedāvājumā pusmatētu papīru klāsts dažādās baltā nokrāsās ar īpaši gludu virsmu.

Produktu grupas un produkti