image-from-the-document-manager

Produktu klāsts

 

Logo_Coala_Home_236x101.png

Lieliski risinājumi lielām idejām

Mums ir visi nepieciešamie materāli jebkura veida
Lielformāta drukas pielietojumiem.

Coala produktu klāstā ir materiāli, kas izmantojami
gan ārpus telpām, gan iekštelpās - materiāli no papīra,
pašlīmējošie materiāli, tekstila baneri, sienas tapetes
un citi inovatīvi produkti.

> SOLVENT BĀZES MATERIĀLI 
 

Mūsu piedāvājumā 54 produktu varianti visplašākajam pielietojumam.
Drukājot var izmantot solvent, latex un UV tintes
.

 

• Lejuplādēt pdf

> ŪDENSBĀZES MATERIĀLI

 

Mūsu produktu klāstā ir 20 materiāli visiem pielietojumiem.
Drukājot izmanto ūdensbāzes tintes.


• Lejuplādēt pdf

 

Adhesives_cactus_200x148.jpg

Mūsu PAŠLĪMĒJOŠIE produkti ir pieejami ar dažādām virsmu un līmes kombinācijām - balti un caurspīdīgi, glancēti un matēti, ar Permanent un Removable līmi, ar pelēku aizmuguri un arī ar Air Free tehnoloģiju.

Uzzināt vairāk

 

Laminates_snail_200x148.jpg

Mūsu LAMINĀTU laminātu sortiments katrai Jūsu vajadzībai - sākot ar monomēra, polimēra un beidzot ar speciālajiem laminātiem.

Uzzināt vairāk

 

EasyApply_Lizard_200x148.jpg

SPECIĀLIE MATERIĀLI ir novatoriski produkti, kas izstrādāti, atbildot uz dažādām lietošanas vajadzībām. Atklājiet jaunās sienu dekorēšanas iespējas, kā arī neslīdošus grīdas produktus, arī tādus, kurus var lietot uz asfalta.

Uzzināt vairāk

 

WallDecoration_Cat_200x148.jpg

Plašākais tapešu materiālu piedāvājums interjera nomaiņai. Pieejami dažādi kreatīvi reljefi, virsmas un līmēšanas iespējas. Antalis sortiments palīdzēs jums radīt personalizētu, radošu un iedvesmojošu interjeru.

Uzzināt vairāk

 

Textiles_Girafe_200x148.jpg

Plašs apdrukājamo AUDUMU sortiments ir paredzēts lietošanai, sākot no Backlit displejiem, ārpus telpu nojumēm, tirdzniecības vietu noformēšānas risinājumiem un pat piepūšamiem vides un reklāmas objektiem. Piedāvātais audumu klāsts ir PVC free, Oeko-Tex sertificēts un B1 ugunsdrošs.

Uzzināt vairāk

 

Films_fleurs_200x148.jpg

Mūsu POLIESTERU materiāli ir īpaši piemeklēti kvalitatīvu Backlit, Roll-Up un Pop-Up stendu un displeju izgatavošanai Pieejams arī 100% PVC Free materiālu klāsts.

Uzzināt vairāk

 

Banners_PalmTree_200x148.jpg

Mūsu BANERI komunikācijai vidē un iekštelpās ir izvēlēti, ņemot vērā Latvijas klimatiskos apstākļus un izplatītākos piestiprināšans veidus.

Uzzināt vairāk

 

Papers_Totem_200x148.jpg

Coala PAPĪRU piedāvajums aptver gan Blueback papīrus ar zilu aizmuguri, gan CityLight papīrus backlit plakātiem, arī FORGA sertificētus paraugnovilkumu papīrus, gan papīrus plakātiem un fotoattēliem. Apskatiet mūsu FSC® un PEFC sertificētu papīru klāstu.

Uzzināt vairāk

 

Magnetics_200x148.jpg

Unikāla jaunu produktu izvēle, kas  padarīs reklāmas izvietošanu vēl vienkāršāku! Coala Magnetic Solutions ir lieliska izvēle, ja ir nepieciešams ātri un ērti mainīt reklāmas. Ideāli piemērots tirdzniecības vietām.

Uzzināt vairāk