Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Dizains 

Esi dizaineris, kurš meklē iedvesmu?

Uzzini vairāk, kā Tavām  idejām realizēties elegantos un pārliecinošos drukas un dizaina projektos. Šeit atradīsi informāciju par jaunākajiem produktiem mūsu sortimentā un to pielietojuma iespējām - mūsu papīrzinības speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko materiālu Tavai pat trakākajai idejai!

Arjowiggins Creative Papers JAUNA mājaslapa!

 
  509x174_AW_DYB.gif  
 

Novērtē Arjowiggins Creative Papers jauno mājas lapu - tagad, izmantojot dažādus meklēšanas kritērijus – krāsa, gramāža, tekstūra, zīmols, atrast dizaina papīrus un aploksnes ir vēl ērtāk!

Uzziniet vairāk

ADWARDS 

Latvijas Radošās izcilības festivāls

145x111_ADWARDS.gif

Esiet lepni par paveikto – piesakiet darbus radošās izcilības konkursa Adwards PrintArt&Design kategorijās!

Uzziniet vairāk

Keaykolour 

Keaykolour_145x111.png

Keaykolour kolekcijā apvienoti augstākās kvalitātes krāsaini papīri ar dabisku tekstūru, gramāžu spektrā no 90 g līdz pat 600 g.

Uzziniet vairāk

Olin 

olin_push_145x111.jpg

Olin ir pilns spektrs ar augstas kvalitātes offseta papīriem, pieejams dažādos toņos, svaros un virsmas kvalitātēs, lai izceltu jūsu dizainus.

Uzziniet vairāk

Antalis Dizaina centrs

Dizaina centrs_119x89.PNG


Laipni lūgti Antalis Dizaina centrā! Meklējat vietu, kas iedvesmo?  Gaidām Antalis Dizaina centrā - vietā, kur satiekas ideja, materiāli un risinājums!

Uzziniet vairāk

Radošā bibliotēka

radosa biblioteka_119x89.PNG

Būsim priecīgi eksponēt Tavu darbu mūsu Dizaina centra radošajā bibliotēkā - tā ir vieta, kur satiekas ideja un risinājums! Esi lepns par padarīto! Un ļauj to novērtēt citiem - kolēģiem, partneriem un klientiem!

Uzziniet vairāk

Dummy Works

Dummy works_119x89.PNG

Dummy Works ir Antalis AS paraugiesējumu darbnīca, kurā varat pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugu. Jums ir iespēja pārliecināties, ka ir izvēlēts atbilstoša veida papīrs.

Uzziniet vairāk

CREATIVE POWER KAMPAŅA

 
  12_cards_creative_campaign.jpg  
 

Pēdējo 12 mēnešu laikā Antalis ar prieku un gandarījumu dāvinājis Jums 12 papīra paraugus - kartītes, kuru dizainā izmantotas 12 starptautiski atzītu dizaineru, ilustratoru, mākslinieku vai fotogrāfu idejas, kuras uzticējām 12 dažādiem Arjowiggins Creative Papers dizaina papīriem. 12 radošas pieejas, kas apliecina, ka papīra izvēle ir radošs process: tā ir ne tikai daļa no ražošanas, bet var veicināt arī idejas dzimšanu, vēstījuma vai koncepcijas spēku no pirmā acu uzmetiena vai pieskāriena materiālam.

 

Šīm kartītēm tika izmantoti dažādi dizaina papīri: Pop'Set; Curious Collection, Rives; Conqueror un dažādas tehnikas, piemēram, reljefspiede, lāzergriezums; lāzergravēšana; sietspiede ar laku; H-UV ofseta druka ar laku; balta tinte ...

Šī kampaņa atbalsta Creative Power iniciatīvu, kuras mērķis ir ne tikai piedāvāt Jums plašāko papīra izvēli, bet arī īpašus pakalpojumu, kas radīti tieši Jums: ekspertu konsultācijas, Papīra skola un semināri, radošās meistarklases, papīra un materiālu paraugi, dizaineru tikšanās, un protams Antalis papīrzinības profesionāļu konsultācijas un pieredze. Nevilcinieties! Nāciet satikt viņus!

Vēlamies arī turpmāk radīt un piedāvāt  jaunus paraugus un pakalpojumus, kas palīdzētu Jums strādāt, radīt un būt profesionālākiem. Lai uzzinātu vairāk par Jūsu vēlmēm, lūdzam aizpildīt šo anketu.

Ļaujiet Dizaina papīram izcelt jūsu uzņēmuma vizuālo identitāti

New_Creative-papers_603x78.png

Vai var būt labāks veids kā iepazīstināt ar jaunu filiāli vai veikaliņu, uzaicināt jaunu klientu vai vienkarši pasveicināt nekā nosūtīt burvīgu kartiņu?

Dizaina papīriem ir liela nozīme ielūgumu un kartiņu radīšanā un tie rada pārdomātu un elegantu iespēju atzīmēt īpašus gadījumus kopā ar jūsu draugiem. Dažādu tekstūru, metāliski, caurspīdīgi, ar tausti izjūtami... izvēle ir bezgalīga un papildus ielūgumiem un apsveikumiem, Dizaina papīri var tikt izmantoti, lai attīstītu uzņēmējdarbību ar avīžu, bukletu, u.c. materiālu palīdzību.

Mūsu Dizaina papīru dažādība atstās lielāku ietekmi uz jūsu komunikāciju, padarot to atšķirīgu no citiem.

Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums radošo projektu tapšanā.

Uzziniet vairāk

Print  Art Facebook

Rūpes  par vidi

visuel

Mēs tirgojam sertificētus produktus