Sīkfaili

 

ANTALIS sīkdatņu politikā ir aprakstīts, kas ir sīkdatnes, ko tās dara un kā mēs tās izmantojam.

1. Vispārēja informācija 

Sīkdatnes ir nelieli ciparu un burtu faili, kas tiek saglabāti Biznesa kontaktpersonas datorā, kad tā piekļūst noteiktām tīmekļa vietnēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu Biznesa kontaktpersonas pieredzi konkrētajā tīmekļa vietnē, atceroties, kas ir šī Biznesa kontaktpersona. Bet Biznesa kontaktpersona var nolemt arī nelejuplādēt sīkdatnes. Biznesa kontaktpersonai, kura nolemj neakceptēt sīkdatnes, var nebūt pieejamas atsevišķas funkcijas.

2. Šajā tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes un to nolūks

Mūsu tīmekļa vietne izmanto šādas sīkdatnes šādiem nolūkiem:

Pamata sīkdatnes

Tās veic dažādas funkcijas, piemēram, nodrošina, ka apmeklētājs ir piereģistrēts savā kontā, saglabā preces iepirkuma grozā vai, ja tiek pieprasīts cenas piedāvājums, nodrošina pareizu informācijas atspoguļošanu tīmekļa vietnē un atceras, vai apmeklētāji ir akceptējuši sīkdatņu izmantošanu.

Analītika

Mēs izmantojam Google Analytics, Google Search Console un Microsoft Bing, lai izvērtētu, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, lai saprastu, kā apmeklētāji nonāca vietnē (piemēram, izmantojot atslēgas vārdu meklēšanu), uzraudzītu, cik ilgi apmeklētāji uzturas tīmekļa vietnē un kad viņi atgriežas, un kontrolētu tīmekļa vietnes datplūsmu īpaši aktīvos periodos. Šīs sīkdatnes izmanto tikai anonīmu informāciju.

Funkcionalitāte

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu automatizētu e-pastu pakalpojumu darbību un ļautu apmeklētājiem redzēt tīmekļa vietnes informāciju pareizi, piemēram, ja tiek testētas dažādas versijas. Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pārvaldītu pasūtījumus, saņemšanu un piegādes. Ja tīmekļa vietnes piedāvā preču aprakstus, apskatus, tiešsaistes tērzēšanas iespējas vai video, sīkdatnes tiks izmantotas, lai nodrošinātu šīs funkcijas.

Izvēle

Ja Jūs izvēlaties filiāli vai atrašanās vietu vai norādāt citu izvēli, sīkdatne atcerēsies šo informāciju.

Darbības efektivitātes uzraudzība

Šīs sīkdatnes reģistrē apmeklētāja ceļu pārlūkošanas sesijas laikā, lai risinātu problēmas un identificētu vietnes kļūdas, kādas apmeklētājam varētu rasties. Tās arī sasaista apmeklētāja darbības ar tīmekļa vietnes izmantošanu un rezultātiem. Dažas sīkdatnes identificē apmeklētāja IP adresi, pārlūku un ierīces veidu.

Reklāma/mārketings

Mēs izmantojam Google DoubleClick, Google Adwords, Microsoft Bing un Eloqua, lai uzraudzītu, kā apmeklētāji reaģē uz reklāmām, un nodrošinātu, ka reklāma ir pielāgota apmeklētāja izvēlēm gan šajā, gan citās tīmekļa vietnēs. Eloqua sīkdatnes nodrošina, ka mārketinga paziņojumi ir atbilstoši, un uzrauga, kā klienti reaģē uz e-pastiem. Tās tiek izmantotas arī, lai sūtītu e-pastus par darbībām tiešsaistē, t.i., atgādinājumus par iepirkumu grozā atstātajām precēm.

Sociālie tīkli

Sīkdatnes izseko apmeklētāja apskatītajām precēm un var piedāvāt līdzīgu reklāmu, kad lietotājs apmeklē savu Facebook, Twitter vai LinkedIn lapu. Citas sīkdatnes ļauj apmeklētājiem kopīgot vai atzīmēt preces mūsu tīmekļa vietnē ar “patīk”, izmantojot sociālo mediju ikonas.

3. Tiesības iebilst pret sīkdatņu glabāšanu 

Biznesa kontaktpersonas internetā un šajā tīmekļa vietnē var bloķēt un dzēst sīkdatnes, un mainīt sīkdatņu glabāšanas ilgumu savos pārlūkos (parasti izmantojot “Tools” (“Rīki”) vai “Options” (“Opcijas”) / “Privātums” vai “Konfidencialitāte”). Šāda rīcība tomēr ietekmēs viņu pārlūkošanas pieredzi. Lai gan sistemātiska sīkdatņu atspējošana pārlūkā neļaus Biznesa kontaktpersonai izmantot atsevišķus ANTALIS pakalpojumus vai funkcijas, tas nerada Biznesa kontaktpersonai zaudējumus, tādējādi Biznesa kontaktpersonai nebūs tiesību uz kompensāciju šajā sakarā. 

4. Sīkdatņu dzēšana

Biznesa kontaktpersonas interneta pārlūkā un tīmekļa vietnē var arī dzēst to datoros saglabātās sīkdatnes, attiecīgi konfigurējot savu pārlūku (parasti izmantojot “Tools” (“Rīki”) vai “Options” (“Opcijas”) / “Privātums” vai “Konfidencialitāte”). Bet šāda rīcība ietekmēs viņu pārlūkošanas pieredzi un neļaus izmantot sīkdatnes sniegtās priekšrocības.